українська російська англійська

Ключові матеріали Програми Європейського Союзу - Східного Партнерства "Культура і креативність" ( 2015 -2018 рр.)

25.01.2018 | 12:27

Міністерство культури України повідомляє, що з метою збереження найактуальнішої інформації яку було зібрану та згенеровану під час роботи Програми Європейського Союзу - Східного Партнерства «Культура і креативність», завантажило ключові матеріали на Google Drive у вільний доступ. Лінк на сховище - http://bit.ly/MaterialsCE.

Програма ЄС та Східного партнерства «Культура і креативність» добігає свого кінця і завершує свою роботу 31 січня 2018 року. Ще певний час після цього сайт програми залишатиметься доступним.

Програма була розрахована на три роки, з 2015 по 2018 та фінансувалася Європейським Союзом, її бюджет складав близько 4,2 млн євро.

Програма Європейського Союзу - Східного Партнерства «Культура і креативність» була спрямована на підтримку культурних та креативних секторів і збільшення їхнього внеску у сталий гуманітарний, соціальний та економічний розвиток в Азербайджані, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдові та Україні. Вона реалізувалася консорціумом під керівництвом Британської Ради у партнерстві з Фундацією Сорос-Молдова, Національним центром культури у Польщі та Ґете-Інститутом.

Програма працювала з такими темами, як управління проектами, культурне лідерство та адвокація, дослідження у сфері культури, просування культурного продукту, фандрайзинг, культурна журналістика і комунікації. Програм була сфокусована на чотирьох основних компонентах, що включають в себе практичні дослідження, тренінги, інформаційні кампанії та надання можливостей для міжнародного культурного співробітництва.

Активності програми включали до себе майстер-класи, інтенсивні тренінги, освітні онлайн-платформи, навчальні тури і партнерські заходи, що дозволили формувати мережі зв’язків між громадськими і приватними культурними організаціями, представниками уряду і громадянським суспільством.

Хоча це була і регіональна програма, але вона в значній мірі була зосереджена на потребах та особливостях кожної з країн за допомогою місцевих координаторів, які були невід’ємною складовою основної команди.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України