українська російська англійська

Діяльність історико-архітектурного заповідника у м. Бережани є яскравим прикладом розвитку культурного туризму свого краю

25.01.2018 | 16:58

Важливим аспектом своєї діяльності колектив історико-архітектурного заповідника у м. Бережани розглядає промоцію культурного надбання краю та розвиток культурного туризму Тернопільщини. Саме тому закладом впродовж року проведено низку яскравих акцій та проектів.

Серед іншого, у лютому 2017 року  були проведені заходи до 125-річниці від дня народження визначного ієрарха Української Греко-католицької церкви Патріарха Йосифа Сліпого – регіональна наукова конференція «Патріарх Йосиф Сліпий як Глава Переслідуваної церкви та Благодійник національної історико-культурної спадщини», ювілейна виставка «Народ – Патріарху» тощо.

 

 

Заповідник є учасником різноманітних сучасних музейних ініціатив, зокрема, у рамках міжнародної акції «Ніч у музеї» було проведено нічну екскурсію «Ніч сакральних таємниць», під час якої відвідувачі мали змогу побачити таємниці Церкви Пресвятої Трійці, Вірменської Церкви Святого Григорія, Костелу св. Апостолів Петра і Павла, Бернардинського монастиря, Музею Сакрального мистецтва та історії переслідуваної церкви, а також виставкової зали ДІАЗу.

 

У травні 2017 року у Бережанському замку відбувся молодіжний мистецький фестиваль української і угорської культур «Ференц-фест», який відкрив туристичний сезон Тернопільської області. У рамках фестивалю проводились численні виставки, концерти, майстер-класи, кінопокази та костюмовані флешмоби.

 

 

Заповідником також проводиться велика робота, направлена на розширення аудиторії відвідувачів, зокрема, по зацікавленню молоді історією рідного краю – традиційний фестиваль для школярів «Канікули в Бережанському замку», цикл лекцій «Музейні зустрічі», конкурс-пленер юних художників «Вулицями рідного міста» та квест визначними об’єктами міста «Туристичні Бережани».

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України