українська російська англійська

Конкурс бізнес-проектів у сфері культурних та креативних індустрій

05.02.2018 | 09:40

Міністесртво культури повідомляє, що у рамках проекту “Містки громадської активності” за підтримки Європейського Союзу, оголошено конкурс бізнес-проектів у сфері культурних та креативних індустрій для внутрішньо переміщених осіб.

Відібрані учасники конкурсу будуть запрошені представити свої проекти під час Інвестиційної ярмарки, що відбудеться у Львові 30-31 березня 2018 року, за результатами якої вони зможуть отримати гранти на створення чи розширення бізнесу у сумі від 15 000 грн до 30 000 грн.

Умови конкурсу:

- учасниками можуть стати вимушені переселенці, які нещодавно розпочали бізнес або прагнуть його розширити. Перевага надаватиметься ВПО, які мешкають у Львівській, Запорізькій, Дніпропетровській, Харківській областях, а також на підконтрольних територіях Донецької та Луганської областей);- бізнес має належати до сфери культурних та креативних індустрій;- протягом лютого-березня відібрані апліканти мають брати активну участь у навчальних вебінарах та підготовці своїх презентацій до Інвестиційної ярмарки у Львові;- презентація бізнес-проекту під час Інвестиційної ярмарки є обов’язковою умовою отримання гранту.

Процедура підтримки бізнесу:

- відібрані апліканти отримають консультації від залучених спеціалістів щодо розробки презентації свого проекту, написання бізнес-плану та просування свого бізнесу;- учасники конкурсу представлять свої проекти під час Інвестиційної ярмарки;- за результатами голосування журі та учасників заходу буде підтримано близько 20 проектів;- протягом квітня 2018 р. переможці конкурсу мають використати кошти для розвитку свого проекту (інвестувати отримані кошти в створення чи розширення бізнесу згідно із затвердженим бюджетом та здійснити поїздку у межах Програми національних обмінів - http://bridges.org.ua/projects/programa-natsional%60nykh-obminiv/) та прозвітувати організаторам за їх використання.

Критерії успішних заявок:

- бізнес учасника конкурсу є затребуваним та має перспективи для створення та розширення;- учасник зареєстрований як фізична особа-підприємець.

Для участі у конкурсі зареєструйтесь за посиланням goo.gl/yb5Pn9

 

Дедлайн подачі заявок — 18:00 12 лютого. Результати попереднього відбору заявок будуть повідомлені до 20 лютого.

 

Конкурс реалізується ЛМГО “Центр культурного менеджменту” у рамках проекту «Містки громадської активності», який фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії (США). Проект співфінансується Польсько-Американським фондом Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії».

 

Офіційний веб-сайт проекту - www.bridges.org.ua

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України