українська російська англійська

У столиці представлять найкращі зразки Кувейтської культури

06.02.2018 | 17:08

У Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулось урочисте відкриття Днів Кувейтської культури в Україні, присвячені 25-річчю встановлення дипломатичних відносин між двома країнами. Захід відвідали Надзвичайні і Повноважні Посли Азербайджану, Румунії, Молдови, Марокко, Саудівської Аравії, Болгарії, Туркменістану, Казахстану, Алжиру, Таджикистану, Білорусі, ОАЕ, Єгипту, Палестини, а також представники українського депутатського корпусу, духовенства та громадськості.

 

 

Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Кувейт в Україні Рашид Хаммад Аль-Адвані наголосив на важливості цього заходу – можливості представити культуру та мистецтво своєї країни, присвяченій  25-й річниці встановлення дружніх стосунків між Україною та Кувейтом, що в свою чергу  демонструють глибину відносин між країнами.

«Дружні стосунки та співпраця  між нашими країнами за цей час серйозно  розвинулись,  а знайомство з культурою наших країн сприятиме подальшому зближенню  між нашими народами», - сказав пан  Рашид Хаммад Аль-Адвані.

 

 

Він також подякував українській стороні  за надане сприяння у організації цих заходів.

 

На переконання Міністра культури України Євгена Нищука, саме через мистецтво можна найкраще пізнати народ, познайомитись з державою, зрозуміти історію  та культуру країни

«Через культуру - ремесла, музику, образотворче мистецтво, ми можемо краще пізнавати один одного», - говорить Євген Нищук.

«Переконаний, що наша дружба  та взаємовідносини ставатимуть ще кращими  і  міцнішими. Позитивна динаміка співпраці, яка намітилася в останні часи,  є справді дуже  доброю ознакою -  наші зустрічі стали частішими та ефективнішими, наше співробітництво, зокрема,  в частині історичної спадщини є надзвичайно перспективним».

 

 

Міністр культури України висловив сподівання, що підготовлені мистецькі події відвідають багато українських громадян,  познайомляться з унікальною культурою Кувейту та  пізнають країну ближче.

«Так само нам дуже цікаво представити українську культуру та посилити динаміку у сфері культурного туризму», - додав він.

 

 

Дні Кувейтської культури в Україні триватимуть до 7 лютого.

 

Програма заходів для гостей:

6 лютого:

13.00 - 16.00 – Майстер-клас з образотворчого мистецтва з художником Ахмадом Аль-Кассаром

16.15 - 16.45 – Показ  кувейтського документального фільму

16.45- 17.00 – Показ короткометражного документального фільму про затоплені пам’ятки

17.00 - 19.00 – Вступ  музичного ансамблю традиційних кувейтських мистецтв Аль-Амірі

7 лютого:

12.00 - 17.00 – Вступ  музичного ансамблю традиційних кувейтських мистецтв Аль-Амірі.

 

Усі події відбудуться в Колонній залі Київської міської державної адміністрації (вул. Хрещатик, 36).

 

 

 

 

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України