українська російська англійська

З Виконавчим директором Українського культурного Фонду Юлією Федів укладено контракт на 3 роки

08.02.2018 | 15:59

Сьогодні, 8 лютого Міністр культури України Євген Нищук  підписав контракт з щойно обраним Виконавчим директором Українського культурного Фонду Юлією Федів, терміном на 3 роки.

Міністр культури висловив переконання, що Український культурний Фонд стане тією необхідною інституцією в країні, яка встановить нові можливості  для культурної спільноти України.

 

 

«Маю переконання, що Український культурний Фонду створить нові умови для реалізації на конкурсній основі прекрасних проектів, яких достатньо серед митців різних напрямків на українському культурному полі, забезпечить прозорий і чесний доступ до розподілу державних коштів на їх реалізацію. Це нарешті, можливість в новій якості презентувати культуру, як в середині країни, так  і на великій міжнародній арені», - говорить Євген Нищук.

 

 

Виконавчий директор Українського культурного Фонду Юлія Федів висловила розуміння щодо обсягів адміністративно-господарської та фінансово-організаційної роботи, яка  має запустить механізм роботи інституції та  готова залучити до неї фахове середовище.

 

«Першочергово необхідно розробити структуру і план діяльності Фонду, погодити його з Наглядовою радою, розпочати формування штату, оголосити перші конкурси на посади, тож  найближчим часом сподіваюсь  отримати перші заявки від аплікантів з усієї України», - розповідає Юлія Федів.

 

 

«Є чітке розуміння, що для вирішення такого обсягу роботи потрібно гаряче бажання, любов до того,  що ти робиш та віра в краще, яка в мені живе».

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України