українська російська англійська

У Національній опері України відбувся святковий концерт "Веселе свято весни"

09.02.2018 | 15:56

У Національному академічному театрі опери та балету України імені Тараса Шевченка, в рамках святкування Китайського Нового року відбулося "Веселе свято весни". У святковому  заході взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні Ду Вей і перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко.

 

 

«За доброю традицією, що склалася завдяки нашим китайським друзям, напередодні Китайського нового року ми маємо прекрасну нагоду долучитися до Свята Весни та ще ближче доторкнутися до традиційної китайської культури тут, в Україні», - зазначила під час свого виступу Світлана Фоменко.

 

 

«Завдяки нашій тісній співпраці з Посольством  КНР в Україні та Міністерством культури Китаю ми, без перебільшення,  пишаємося підсумками минулого року. Було проведено четверте засідання українсько-китайської підкомісії з питань співробітництва у сфері культури та третє засідання Міжурядової економічної комісії, у ході якого було підписано Програму культурного співробітництва між Міністерством культури України і Міністерством культури Китайської Народної Республіки на 2018-2022 роки. Надзвичайно важливу роль відіграє мистецький діалог, плодами якого стали  численні спільні культурно-мистецькі заходи».

 

Захід супроводжувався виступами артистів відомого китайського ансамблю "Чудовий захід провінції Хунань".

 

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України