українська російська англійська

Пішла з життя народний художник України, живописець, академік Національної академії мистецтв України Тетяна Голембієвська

09.02.2018 | 16:50

На 82 році пішла з життя народний художник України, живописець, академік Національної академії мистецтв України, професор кафедри живопису і композиції Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури Тетяна Миколаївна Голембієвська.

Українська культура понесла тяжку втрату. Автор відомих творів, що увійшли до Золотого фонду світового мистецтва, неперевершений майстер пейзажу, натюрморту, портрету, створила самобутній, з власним баченням, літопис часу. Учасниця вітчизняних та міжнародних виставок, Тетяна Голембієвська швидко здобула визнання шанувальниками своєї майстерності, її твори зберігаються в музеях України та за кордоном - Великої Британії, Греції, Італії, Франції, США, Шотландії. Обдарований педагог Тетяна Миколаївна підготувала цілу плеяду талановитих митців

Світла пам'ять про неї, як неординарну творчу особистість, людину з великої літери збережеться у серцях усіх, хто її знав.

Міністерство культури України висловлює щирі співчуття рідним, друзям, колегам та учням Тетяни Миколаївни

 

Прощальна церемонія відбудеться в приміщенні Президії Національної академії мистецтв України за адресою, Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 20 (орієнтовна дата – понеділок, 12 лютого 2018 ).

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України