українська російська англійська

У Києві стартувала Академія культурного лідера

12.02.2018 | 16:41

З 12 до 15 лютого у Goethe-Institut в Україні  триває перша частина тренерської підготовки проекту «Cultural Leadership Academy», який реалізовується у співпраці з Міністерством культури України.

 

 

Мета цього проекту полягає у підтримці процесу децентралізації в Україні у сфері культури. Наразі, у Goethe-Institut стартувала  підготовка тренерів, які отримають необхідний професійний інструментарій для міського розвитку, культурної співучасті та проектного менеджменту.

 

 

«Підготовка ТОП менеджерів культури для базового рівня-малих міст та ОТГ необхідна задля впровадження культурної політики, що сприятиме формуванню єдиного культурного простору України. Адвокація, проектний та стратегічний менеджмент, оперативне планування, лідерські навички-це лише невеликий перелік складових програми Академії, яка сьогодні розпочала свою роботу», - говорить перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко.

 

 

Нагадуємо, що з 2018 року Міністерство культури України у співпраці з Goethe-Institut та українським Інститутом культурної політики (ICP) запроваджує проект Cultural Leadership Akademy. Основні цілі  проекту - підтримка діячів локального рівня з малих громад та міст у здійсненні своєї керівної ролі; передача їм знань про партиципативні проекти і способи роботи;передача інструментарію з культурних та економічних процесів планування, на основі «Cultural Mapping» та «Cultural Idea Designing»;  підтримка у проведенні реалістичного аналізу специфічних культурних ресурсів та потенціалу, пошуку локальних та регіональних синергій, а також в розробці концепцій та принципів культурного й економічного розвитку малих міст та провінцій; налагодження мережевих зв'язків між ними та культурними неурядовими організаціями з одного боку та представниками туризму, локальної економіки та інших інтересів.

Пілотний проект розраховано на термін – 1,5 року, а його учасники - носії повноважень з прийняття рішень на локальному і регіональному рівні та окремі керівники, менеджери і співробітники культурних закладів та неурядових організацій. Через відкритий конкурс у січні 2018 було обрано тренерський склад Академії.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України