українська російська англійська

Відбулося засідання круглого столу "Сприяння міжкультурному діалогу в Україні"

13.02.2018 | 12:01

У державній резиденції Президента України «Будинок прийомів» відбулося засідання круглого столу  «Сприяння міжкультурному діалогу в Україні», організоване Європейським центром з питань меншин за сприяння Адміністрації Президента України та Міністерства культури України, із залученням міжнародних експертів, представників центральних та місцевих органів виконавчої влади, представників організацій етнонаціональних спільнот.

 

 

Мета засідання – закладення початку реалізації рекомендацій ЄЦПМ у співпраці із відповідними органами влади та зацікавленими сторонами, обмін думками та обговорення європейської  практики міжкультурного діалогу.

Під час свого виступу директор Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України Андрій Юраш розповів про основні здобутки Мінкультури у сфері етнонаціональної політики та окреслив пріоритети та головні завдання на майбутнє.

 

 

«Сьогодні держава приділяє велику увагу питанням дискримінації та належному забезпеченню прав національних меншин, а співпраця між державними інституціями, зацікавлене коло партнерів, об'єктивність, конкретність, конструктивний діалог – це те, що нас об'єднує для досягнення спільної мети», - зазначив Андрій Юраш.

У рамках роботи круглого столу обговорювались питання найбільш результативних шляхів застосування у конкретних умовах країн Східного партнерства  механізмів співпраці різних гілок влади з організаціями етнонаціональних спільнот, можливих шляхів застосування успішних європейських практик у внутрішній політиці України та потенціальних можливостей  для реалізації спільного проекту за участі організацій етнонаціональних спільнот та органів державної влади.

 

 

Всі учасники висловили сподівання, що  таке засідання круглого столу стане постійним та забезпечить зацікавлені сторони регулярним дискусійним майданчиком для обміну досвідом.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України