українська російська англійська

На Стрітення в місті Кремінна триватиме культурно-просвітницький фестиваль "Весну зустрічаймо! Зиму проводжаймо!"

13.02.2018 | 12:07

Цьогоріч з 15 по17 лютого у місті  Кремінна відбудеться низка культурно-просвітницьких заходів за підтримки Міністерства культури України «Зиму проводжаймо, весну зустрічаймо».  Мистецька акція відбудеться у рамках проекту "Український Схід", який реалізується Міністерством культури України спільно з Луганською та Донецькою військово-цивільними адміністраціями та волонтерами і спрямований на підтримку військових і цивільних, які знаходяться в зоні АТО.

Візит творчої групи  у складі відомих артистів  Анжеліки Рудницької, Ольги Нестеренко, Марії Кононової, Тараса Компаніченка, Анатолій Говорадло,  фахівців з фольклористики та етнографії Ірини Барамби та Олени Івановської до Кремінної розпочнеться у районній музичній школі. Для відвідувачів буде організовано відкриті лекції із музичними ілюстраціями «Українська епічна традиція: витоки та її носії. Музика та поезія 16-18 століть» та «Святочний цикл українців. Масляна чи Колодій?», а також  майстер-клас із автентичного співу, який проведе  керівник гурту «Стодивниця», солістка гурту «Гуляй Город» Ірина Барамба.

У «Кадетському корпусі імені героїв «Молодої гвардії» планується встановити рекорд України з масового ліплення вареників. Після чого їх передадуть захисникам на передову. 

А в суботу 17 лютого на гостей чекає музичне свято «Весну зустрічаймо! Зиму проводжаймо!» де до творчого десанту приєднаються виконавців Кремінського районного будинку культури.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України