українська російська англійська

Міністр культури провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Кувейт в Україні

14.02.2018 | 14:56

Міністр культури України провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Кувейт в Україні Рашидом Хаммадом Аль-Адвані з метою обговорення налагодження співпраці  двох країн у культурній сфері.

 

 

Міністр культури України зазначив, що під час урочистого відкриття Днів Кувейтської культури в Україні, які нещодавно відбулись в Києві, він мав можливість ознайомитись з найкращими зразками кувейтського мистецтва.

«Подібні заходи дуже важливі для налагодження контакту між країнами, адже саме через знайомство з культурою  ми можемо якнайкраще дізнатися про глибинні традиції  та історію народу», - сказав Євген Нищук.

 

 

Він також висловив переконання, що існуюча динаміка у розвитку культурного співробітництво між двома країнами, сприятиме поглибленню  обопільного інтересу щодо культурного обміну та більш тісного знайомства з особливостями  історії та мистецтв країн.

«Переконаний, що ми продовжимо цю динаміку, адже ми маємо певні ідеї щодо широкого представлення української культури у Кувейті, зокрема, через кіно, художнє та музичне мистецтво тощо», - наголосив Міністр культури України.

 

 

Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Кувейт в Україні Рашид Хаммад Аль-Адвані подякував за сприяння в організації згаданих культурно-мистецьких заходів та висловив сподівання щодо зміцнення культурних зв’язків між країнами.

«Сподіваюсь, що з часом збільшиться частка культурно-мистецьких проектів між нашими країнами, що, в свою чергу, сприятиме зміцненню дружніх стосунків та співпраці наших країн», - сказав Рашид Хаммад Аль-Адвані.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України