українська російська англійська

Громадське обговорення конкурсних пропозицій Міжнародного відкритого архітектурного конкурсу проектів щодо об'єкта "Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності" (м. Київ)

15.02.2018 | 10:00

З 15 по 25 лютого 2018 року на сайті Міністерства культури України відбудеться громадське обговорення конкурсних проектів в номінації «Меморіал Героїв Небесної Сотні» конкурсу на меморіально-музейний комплекс, присвячений Революції Гідності.

 

Пропозиції та зауваження просимо направляти на e-mail: ua.dignity.contest@gmail.com

 

УВАГА: до 20 лютого просимо надсилати Ваші пропозиції щодо найкращих проектів, поданих на конкурс для врахування членами повноважного міжнародного незалежного журі.

Після 20 лютого (визначення переможця конкурсу в номінації «Меморіал Героїв Небесної Сотні») просимо надсилати пропозиції щодо удосконалення проекту-переможця для врахування в завданні на проектування (за згоди автора).

 

Нагадуємо, що Міжнародний відкритий архітектурний конкурс проектів на кращу проектну пропозицію щодо об’єкта «Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності» (м. Київ) було оголошено 23 жовтня 2017 року на замовлення Міністерства культури України на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 липня 2017 р. № 501-р «Про організацію та проведення Міжнародного відкритого архітектурного конкурсу проектів на кращу проектну пропозицію щодо об’єкта «Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності» (м. Київ)».

Конкурс було оголошено 23 жовтня 2017 року згідно із Наказом Міністерства культури України від 23.10.2017 № 1087. В конкурсі визначено дві номінації: “Меморіал Героїв Небесної Сотні” та “Музей Революції Гідності”.

Територія проектування охоплює Алею Героїв Небесної Сотні від Майдану Незалежності до вул. Ольгинської, земельну ділянку по Алеї Героїв Небесної Сотні, 3 та частину земельної ділянки по Алеї Героїв Небесної Сотні, 4 (місце, де розташована Каплиця Української Греко-Католицької Церкви Непорочного Серця Марії та Українських Новомучеників).

Конкурс в номінації «Меморіал Героїв Небесної Сотні» є одностадійним. Результати конкурсу будуть визначені 20 лютого 2018 року. На конкурс подано 9 проектів з різних країн світу. Є учасники з України. Проекти подаються анонімно згідно із міжнародними правилами проведення архітектурних конкурсів.

З 15 лютого 2018 року на Майдані Незалежності відкрито виставку конкурсних проектів в номінації «Меморіал Героїв Небесної Сотні».

З 22 лютого по 22 березня виставка оригіналів конкурсних проектів буде відкрито в Будинку Архітектора: м. Київ, вул. Б. Грінченка, 7, 3 поверх.

Після підведення підсумків конкурсу в номінації «Меморіал Героїв Небесної Сотні» та громадського обговорення конкурсних пропозицій результати конкурсу будуть затверджені, укладено договір із переможцем конкурсу та розпочато роботи із розробки проектно-кошторисної документації. Втілення результатів конкурсу в номінації «Меморіал Героїв Небесної Сотні» планується на лютий 2019 року.

Конкурс в номінації «Музей Революції Гідності» є двостадійним. Результати конкурсу будуть визначені в липні 2018 року. Конкурсні проекти Стадії І конкурсу подавалися до 25 січня 2018 року. На конкурс в номінації «Музей Революції Гідності» подано 12 конкурсних проектів. 20 лютого 2018 року будуть визначені 6-7 фіналістів номінації «Музей Революції Гідності», які продовжать змагання в Стадії ІІ за уточненим конкурсним завданням з урахуванням переможця номінації «Меморіал Героїв Небесної Сотні».

Детальна інформація про архітектурний конкурс – на офіційному сайті конкурсу: http://www.competition-maidan-ukraine.org/

Сторінка конкурсу в соціальній мережі FB: https://www.facebook.com/maidan.competition/


 

Документи:

6001
6002
6003
6004
6005
6006
6007
6008
6009
версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України