українська російська англійська

Відбулось чергове засідання міжвідомчої робочої групи з питань розробки законодавства у сфері міжнаціональних відносин та захисту прав національних меншин України

23.02.2018 | 10:42

 

23 лютого 2018 р. у Департаменті у справах релігій та національностей Міністерства культури України за участю представників центральних органів виконавчої влади України, зокрема Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства юстиції України, Міністерства закордонних справ України та Державного комітету телебачення і радіомовлення України, відбулось засідання міжвідомчої робочої групи з питань розробки законодавства у сфері міжнаціональних відносин та захисту прав національних меншин України (далі – міжвідомча робоча група).

Міжвідомча робоча група була створена наказом Міністерства культури України від 03.01.2018 № 33 з метою опрацювання проектів нормативно-правових актів з питань міжнаціональних відносин та захисту прав національних меншин.

На розгляд було винесено питання обговорення проекту Концепції державної етнонаціональної політики України (далі - Концепція), розробленого консультативно-дорадчим органом при Міністерстві культури України – Експертною радою з питань етнополітики.

У ході засідання представники центральних органів виконавчої влади мали змогу висловити пропозиції та зауваження до підготовленого проекту Концепції.

Під час засідання голова міжвідомчої робочої групи, директор Департаменту у справах релігій та національностей Мінкультури А. Юраш закликав до активної співпраці та запропонував членам міжвідомчої робочої групи підготувати найближчим часом експертні висновки, пропозиції чи зауваження для їх подальшого внесення до проекту Концепції.

 

 

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України