українська російська англійська

Визначено претендентів на одержання гранту Президента України для створення і реалізації творчих проектів у галузі у галузі театрального мистецтва у 2018 році

01.03.2018 | 15:15

28 лютого у Міністерстві культури України відбулось засідання Експертної комісії щодо надання грантів Президента України молодим діячам у галузі театрального мистецтва для створення і реалізації творчих проектів. 

Експертною комісією на конкурсній основі було прийнято рішення підтримати трьох претендентів на одержання гранту Президента України для створення і реалізації творчих проектів у галузі у галузі театрального мистецтва у 2018 році:

 

Бортник-Гулевату Марину Володимирівну на створення і реалізацію творчого  проекту «Свято онлайн» на базі Хмельницького обласного академічного музично-драматичного  театру імені М. Старицького  (м. Хмельницький),

 

 

Журавкову Юлію Олександрівну на створення і реалізацію творчого  проекту ««Мартінова брехня» на базі Національної музичної академії України імені  П. І. Чайковського (м. Київ)

 

 

Уривського  Івана Сергійовича на створення і реалізацію творчого  проекту «Перехресні стежки» на базі Львівського  академічного  молодіжного  театру  ім. Леся Курбаса  (м. Львів)

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України