українська російська англійська

Секретаріат Міжвідомчої робочої групи з питань виконання плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини.

05.03.2018 | 12:32

У 2015 році постановою Кабінету Міністрів України № 993, як консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів України, було утворено Міжвідомчу робочу групу з питань виконання плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року.

Наказом Міністерства культури України від 18 квітня 2017 року № 328 було затверджено Положення про секретаріат Міжвідомчої робочої групи, до персонального складу якого мають входити 2 особи, які мають значний досвід роботи та високий фаховий рівень з питань захисту прав ромської національної меншини, досвід роботи в експертних комісіях, радах, робочих групах тощо.

Так, за результатами відбору до складу секретаріату 3 липня 2017 р. було затверджено кандидатуру Тетяни Курач.

Протягом двох місяців з січня 2018 року проходив конкурсний відбір на заміщення другої вакантної посади члена секретаріату Міжвідомчої робочої групи.

5 березня 2018 року до складу секретаріату увійшов Володимир Яковенко, представник ромської національної меншини.

На сьогодні секретаріат працює в повному складі.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України