українська російська англійська

Уряд схвалив призначення 89 державних стипендій видатним діячам культури і мистецтва

14.03.2018 | 16:01

З метою стимулювання творчої праці діячів культури і мистецтва та засвідчення їх видатних особистих досягнень, Уряд схвалив призначення 89 державних стипендій видатним діячам культури і мистецтва. Відповідний проект Указу Президента був схвалений на засіданні Кабінету Міністрів України 14 березня.

 

Рішення щодо кандидатур на одержання державних стипендій прийнято Комісією Міністерства культури з питань призначення державних стипендій видатним діячам культури і мистецтва. До проекту Указу включено 89 претендентів (17 довічних та 72 дворічних державних стипендій). Після підписання зазначеного Указу кількість стипендіатів, які будуть отримувати довічні державні стипендії, складатиме 298 осіб, дворічні  стипендії - 294 особи.   

Встановлений розмір стипендії складає 1,5 прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» розмір стипендії складатиме з 1 січня 2018 року – 2060 грн., з 1 липня –  2153 грн., з 1 грудня – 2246 грн.

 

Прийняття  цього  нормативно-правового акта  сприятиме  реалізації державної  політики   щодо стимулювання  творчої  праці,  підтримки та поліпшення матеріальних умов життя діячів  української  культури і мистецтва та соціального захисту професійних творчих працівників і працівників культури.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України