українська російська англійська

Вітання Міністра культури України до Міжнародного дня театру

27.03.2018 | 08:29

Дорогі друзі, колеги і шанувальники театрального мистецтва!

 

 

 

Сердечно вітаю всіх з  Міжнародним днем театру! Цей день має особливе значення не тільки для служителів Мельпомени, а й для тисяч глядачів та шанувальників театрального мистецтва.

Український театр має глибоке історичне підґрунтя, об’єднує в єдину велику родину тих, хто творить театральне мистецтво - від плеяди корифеїв української сцени, що роками зберігають національні традиції, до молодих талановитих митців, які творять нове обличчя українського театру. Їх покликання відверто та живо відображати сучасність, реагувати на виклики часу та його мінливість, демонструючи відкритість світу та об’єднуючи суспільство навколо одвічних людських цінностей. Силою свого таланту Ви пробуджуєте в людях найкращі почуття: любов, милосердя, толерантність, патріотизм.

Я щиро вітаю всю театральну спільноту, яка сповнена великої енергії, яка своєю творчістю лікує багато душ та зараз допомагає на Сході країни, яка залучає кожного театрального вечора велику кількістю людей, даруючи посмішки, зароджуючи  нові мрії та надії, яка вчить співчувати і, зрештою, через магію театру робить нас кращими.

Переконаний, що і надалі ваша творча діяльність слугуватиме звеличенню і піднесенню нашої національної культури, розвиватиме та збагачуватиме українське сценічне мистецтво,  сприятиме зміцненню культурних зв’язків та утвердженню міжнародного авторитету нашої держави у світовому культурному вимірі.

Щиро вдячний всім колегам за велику роботу душі, тіла, думки, за великий Театр – храм, який лікує, надихає і робить цей світ кращим.

Бажаю вам  нових творчих пошуків та рішень, наснаги та творчих злетів. Хай доля посміхається Вам та дарує  палку любов глядачів.

 

 

З повагою

 

Міністр                                                                                            

Євген  Нищук

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України