українська російська англійська

Відбулась експертна зустріч "Сприяння доступу ромів до документів, що посвідчують особу й реєстрацію актів цивільного стану в Україні"

02.04.2018 | 08:41

Відбулась експертна зустріч «Сприяння доступу ромів до документів, що посвідчують особу й реєстрацію актів цивільного стану в Україні», яка базується на рекомендаціях прийнятої «Одеської декларації».

Захід організовано Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ у співпраці з Державною міграційною службою України, Міністерством юстиції України, Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та представництвом Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

Близько тридцяти учасників-представників національних та регіональних органів влади, ромських та правозахисних громадських об’єднань, міжвідомчих організацій розглядали шляхи вирішення проблем, з якими стикаються роми, в тому числі внутрішньо переміщених осіб, при оформленні документів.

Директор департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України Андрій Юраш відзначив позитивну динаміку, що спостерігається у сфері отримання ромами документів.

 

 

 «На Закарпатті, в найпроблемнішому регіоні України, де сконцентровано більше 100 ромських таборів –– лише 1,5 % ромів не мають документів. Це досить гарний показник у порівнянні з даними інших європейських країн», - наголосив Андрій Юраш.

Проведена зустріч – платформа для презентації актуальних ініціатив у сфері забезпечення доступу до реєстраційних та ідентифікаційних документів, сприяння обміну інформацією, ряду позитивних практик в Україні та досвіду інших країн-учасниць ОБСЄ.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України