українська російська англійська

Відбулось засідання Громадської ради при Міністерстві культури України

02.04.2018 | 11:59

Перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко взяла участь у засіданні Громадської ради при Мінкультури під час якого розглядалась низка питань, присвячених  збереженню культурної спадщини, зокрема, в рамках проведення Року культурної спадщини як в Європі, так і в Україні.

 

 

Світлана Фоменко наголосила, що Міністерством культури ініційовано оголошення  2018 року -  Роком культурної спадщини, що знайшло підтримку в Уряді, оскільки збереження культурної спадщини  України є одним із найважливіших пріоритетів  його діяльності. У рамках цієї події планується багато спільних заходів з Європейською Комісією, що дасть можливість отримати реальні позитивні результати. За її словами, окрема увага буде приділена заходам зі збереження та розвитку елементів нематеріальної культурної спадщини, у тому числі знань та навичок, пов’язаних із традиційними ремеслами.

«Мінкультури  ініціювало і вже зараз ми проходимо процедуру погодження приєднання України до програми Ради Європи  «Культурні маршрути», мета якої  – популяризація туризму та спільних цінностей і розмаїття Європи, невід’ємною частиною якої є Україна. Програма будується на основі історичних та культурологічних досліджень, які б могли зацікавити туристів. Ця програма поєднує  культурну спадщину, регіональний вимір і туризм. І тут наші інтереси не лише культурологічні, а й економічні», - розповіла Світлана Фоменко.

 

 

Також під час засідання Громадської ради було розглянуто низку організаційних питань, пов’язаних з підготовкою  виборів  4-го скликання Ради, а також питання ініційовані представниками робочих груп  ради. Серед іншого, це  проведення  всеукраїнських мистецьких акцій  - «Чумацький Шлях. Пам’яті  Олександра Авагяна» та «Моя Батьківщина. 1030 річчю хрещення Київської Русі присвячується» та інші.

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України