українська російська англійська

До 65-річчя з дня народження видатної співачки відбудеться ювілейний концерт "Незабутня Квітка"

04.04.2018 | 15:42

7 квітня  о 19:00  в Національному академічному театрі опери та балету України імені Тараса Шевченка, за підтримки Міністерства культури України, відбудеться  ювілейний концерт україно-американського благодійного проекту «Незабутня Квітка». Концерт присвячений 65-річчю з дня народження американської співачки з українським серцем  Квітки Цісик.

У концертній програмі візьмуть участь: Рима Зюбіна, Володимир Горянський,  Кирило Стеценка, Кіра Мазур, Брія Блессінг та Людмила Фесенко (США), Neo ballet, гурти «Антитіла» та «Каблуками по бруківці».  Також глядач вперше побачить уривок з прем’єрної вистави «Квітка» Вінницького театру ім. М. К. Садовського та «Я – КВІТКА» за участю Вікторії Васалатій.

Важлива складова концерту - використання оригінальних голосових фонограм Квітки Цісик та унікальне архівне відео. Ведучий концерту  - Олексій Богданович, режисер – Володимир Борисюк.

Під час концерту, 7 квітня буде здійснена основна місія проекту - передача 100 000 грн. для придбання пересувного мамографа «КВІТКА» для профілактики і лікування раку молочної залози серед жінок Київської області.

 

Напередодні, 6 квітня о 17:00 в Українському домі відбудеться Благодійний концерт «КВІТЧИНІ КОЛИСКОВІ».  Квітка Цісик  за своє коротке життя встигла записати два українських альбоми, які стали легендарними: «Kvitka» та «Two Colors». Третій  - з колисковими, - мав бути присвячений маленькому синові  Едді, але зробити це їй, так і не судилося…

Благодійний концерт, присвячений її пам’яті та данині її нездійсненої мрії, відбудеться  за участі Людмили Фесенко та Брії Блессінг з США, Кіри Мазур, Павла Грищенка (баритон), Кирила Стеценка, соціально-мистецького Центру ім. Квітки Цісик з міста Чорноморськ  (мистецький керівник - Світлана Кучеренко), дитячого фольклорного театру «Дай Боже» (мистецький керівник - Ольга Мельник).

Частина квитків на цей концерт буде безкоштовно надана в Центр соціальної реабілітації. для дітей з інвалідністю.

 

Україно-Американський благодійний проект «Незабутня Квітка», присвячений Квітці Цісик, започаткований продюсером українського походження Алексом Гутмахером у США в 2007 р. та реалізується за сприяння Української Американської Координаційної Ради. Оскільки усі жінки сім’ї Цісиків померли від страшного діагнозу – раку грудей (в 1994 р. – мати Іванна, у 1998 р. – Квітка Цісик, у 2003 р. – сестра, піаністка Марія), -  усі концерти проекту проводяться як соціально-благодійні. Тож, традиційно кожний захід проекту «Незабутня Квітка» є не тільки культурно-мистецьким, освітнім, а перш за все – благодійним. Частина коштів від продажу квитків на заходи завжди перераховується в онкоцентри - для профілактики та лікування раку молочної залози серед жінок України. Найвагомішим результатом з часу започаткування проекту у 2007-му стало придбання пересувного мамографа  для Вінниччини, який  має назву КВІТКА.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України