українська російська англійська

Міністр культури України вручив нагороду класику сучасної української пісні, відомому композитору Ігорю Покладу

05.04.2018 | 12:39

Міністр культури України Євген Нищук вручив відомому українському композитору та опермейстеру, народному артисту України, лауреату Шевченківської премії Ігорю Покладу Орден князя Ярослава Мудрого V ступеня. Цю державну нагороду Ігор Дмитрович отримав  за значний особистий внесок у культурно-освітній розвиток Української держави  та багаторічну і сумлінну працю на її благо, згідно Указу Президента України від 21 січня 2017 року  №10/2017.

 

 

«Я маю велику честь особисто вручити цю нагороду класику сучасної української пісні, справді народному артистові, пісні якого співають і будуть співати ще не одне покоління. Ваші твори, шановний Ігорю Дмитровичу, проникнуті незвичайним ліризмом і мелодійністю завоювали серця мільйонів слухачів і  вже стали народними», - говорить  Міністр культури Євген Нищук.

 

 

«Вражає надзвичайна сила Вашого таланту та закоханість у пісню, сьогодні неможливо уявити українську естраду без пісень «Кохана», «Два крила», «Чарівна скрипка», «Дикі гуси». До Вашого творчого спадку входять десятки мюзиклів та оперет, ціла ера у кінематографі та мультиплікації - музика майстра звучить  в десятках художніх фільмах, улюблених  мультфільмах «Козаки» та «Енеїда».

Віт також побажав Ігорю Дмитровичу  міцного здоров’я, творчих сил та висловив щире сподівання на нові творчі знахідки митця, які з нетерпінням очікують мільйони шанувальників його творчості.

 

Ігор Поклад подякував за нагороду та увагу з боку держави.

«Я давно не підходив до роялю, але ця нагорода дає  мені внутрішній імпульс до створення чогось нового», - говорить він.

 

 

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України