українська російська англійська

9 квітня вперше відбудеться великодній фестиваль мистецтв "Авдіївка ФМ"

05.04.2018 | 14:52

9 квітня в Авдіївці Донецької області вперше  відбудеться великодній фестиваль мистецтв «Авдіївка ФМ», співорганізатором якого виступило Міністерство культури України. Фестиваль мистецтв «Авдіївка ФМ» – це простір творчого натхнення, де кожний учасник і гість порине в атмосферу сучасної музики, театрального й візуального мистецтва, яскравих подій та родинного свята.

Програму Фестивалю розпочне велика Гаївка, забави поливального понеділка, розпис великодніх яєць. Гості Фестивалю зможуть побачити виставку робіт місцевих художників, які створювалися в межах проекту «АРТ-студія» під керівництвом художників Алана Мейера, вільного художника, представника благодійної ініціативи «Heart for Ukraine» (м. Берлін) та художниці Анни Статіви (м. Краматорськ).

1 та 8 квітня молодіжні колективи Авдіївки презентують свої вистави на соціальну тематику, які вони готували самостійно та при підтримці українських режисерів з проектів «В.І.Д.Л.І.К (м. Київ), «Enter.Ua»(м.Львів), «Театру переселенця» (м. Київ), «Lutsk junior theatre» (м.Луцьк), «Склад 2.0» (м. Львів).

Крім Фестивалю шкільних театрів гості Фестивалю зможуть побачити професійні останови:

 - 8 квітня – соціальна п’єса «На межі» від театру-студії ім. А. Гауді (м. Київ);

 - 9 квітня – вистава «Політично ненадійний» від «Чесного театру» (м. Київ).

Музичну програму Фестивалю представлять творчі колективи Авдіївки та Донецької області, молодіжні та професіональні гурти з різних куточків України. На гостей чекають виступи: Анжеліки Рудницької,  Яни Заварзіної, Бориса Севастьянова, гуртів «Шпилясті кобзарі», «Папа Карло», «Жадан і собаки в космосі», «Фіолет», «Очеретяний кіт», проекту «АРТЕRІЯ»

 та інших.

Паралельно з музичною сценою в бібліотеці ПрАТ «АКХЗ» відбудуться літературні читання та презентації книг за участю українських письменників та поетів: Дмитра Лазуткіна, Ірини Цілик, Артема Полежаки, Сергія Жадана, Максима Потапчука, Вікторії Амеліної.

Учасники Фестивалю зможуть взяти участь в майстер-класах з декоративно-ужиткового мистецтва від майстрів з Авдіївки, Нетайлового, Харкова та Краматорська. Дітям усіх вікових категорій не даватимуть сумувати організатори дитячої зони від БФ «Посмішка дитини».

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України