українська російська англійська

Конкурсом книжкової краси ІІІ тисячоліття завершився Всеукраїнський тиждень дитячого читання в Національній бібліотеці України для дітей

10.04.2018 | 15:02

Всеукраїнський тиждень дитячого читання - 2018 в Національній бібліотеці України для дітей завершився нагородженням  своїх кращих читачів. Президент Національної секції Міжнародної ради з дитячої книги IBBY, генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей Алла Гордієнко вручила посвідчення членів дитячого журі української секції IBBY.

 

 

У конкурсі взяли участь 57 читачів Бібліотеки, для яких підготували справжні  екстрім випробування і книжкові виклики, які під силу було здолати лише тим, хто любить книгу і читання. За 2 тижні змагань визначилося 11 лідерів. Вони відвідували книжкові події у бібліотеці, змагалися, виконували різноманітні завдання. Лідерам читацьких перегонів було запропоновано вийти на сцену бібліотеки у «Конкурсі книжкової краси ІІІ тисячоліття».

 

 

На сцену вийшло 11 книжкових персонажів: Мікробот (з книг письменника Олега Чаклуна), Дженіфер з книги «Пірати Котячого моря» (автори Аня Амасова, Катя Матюшкина), Джуді Муді (з книг Меґан МакДоналд), Чудове Чудовисько та його подружка дівчинка Соня (автор Сашко Дерманський), Гаррі Поттер (автор Дж. К. Роулінг), Жінка-кішка (персонаж коміксів), Киця з книги «36 і 6 котів» (автор Галина Вдовиченко), мишенятко Міко (автор Бригітта Венінгер), принцеса Іванна з книги «Дивовижні пригоди незвичайної принцеси» (автор Всеволод Нестайко), героїня книги «Таємниця Пурпурової планети» (автор Леся Воронина) та Їжачок із повісті «Як їжаки у вирій літали» (автор Світлана Прудник).

 

 

Беззаперечним лідером за загальною кількістю балів та володарем Гран-прі конкурсу став Владислав Непочатов. Подарунок йому вручав спеціальний гість свята грузинський театральний режисер Шалва Абашидзе. Гість також вручив книжкові подарунки бібліотеці та прочитав вірш грузинською мовою. Святкову подію прикрасили учасники театру-студії «Мрія».

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України