українська російська англійська

Уряд вирішив питання підвищення оплати праці творчому складу ХНАТОБу

11.04.2018 | 19:16

У рамках робочої поїздки до Xарківської області  Міністр культури України Євген Нищук відвідав Харківський національний академічний театр опери та балету імені Миколи Лисенка, де мав можливість поспілкуватись з колективом театру та повідомив довгоочікувану новину. Саме сьогодні, 11 квітня Урядом  схвалена постанова Кабінету Міністрів України, якою встановлено додаткові коефіцієнти підвищення посадових окладів для працівників Харківського національного академічного театру опери та балету імені М. В. Лисенка.

«Харківський національний академічний театр опери та балету є одним з найстаріших та відоміших українських музичних театрів, є спадкоємцем кращих традицій української й світової культури», - наголосив Євген Нищук.

j2

«Завдяки міжнародному визнанню та високим творчим досягненням в 2010 році  Театру було присвоєно статус "національний", але оплата праці працівників театру не була підвищена до рівня інших театрів, що також мають цей високий статус. Багато років Міністерство культури намагалось вирішити питання підвищення окладів працівникам Харківського театру опери та балету  до рівня їх колег. Мені дуже приємно повідомити, що сьогодні  Уряд своїм  рішенням вирішив питання підвищення оплати праці творчому складу театру. Я дуже радий, що цей колектив розвивається, користується такою популярністю серед відвідувачів  та відтепер матиме гідно оплату своїй творчій діяльності».

 11- 12 квітня   Міністр культури України Євген Нищук перебуває з робочою поїздкою у місті  Харкові для участі у роботі міжнародного семінару «Культурна спадщина як ресурс розвитку. Можливості в рамках європейських програм», ініційований Міністерством культури України в рамках Року охорони культурної спадщини.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України