українська російська англійська

Громадське обговорення положення про атестацію педагогічних працівників закладів освіти сфери культури

12.04.2018 | 16:43

Міністерство культури України пропонує до публічного громадського обговорення положення про атестацію педагогічних працівників закладів освіти сфери культури на виконання Довгострокової стратегії розвитку української культури  - стратегії реформ, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 01.02.2016 №119-р, та Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 03.04.2017 №275-р.

Зауваження і пропозиції до проекту записки від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення цього повідомлення у письмовому та/або електронному вигляді на адреси  Міністерства  культури України:

вул. І. Франка, 19, м. Київ, 01601

Е-mail: change2017@i.ua

Разом з тим, зауваження та пропозиції до проекту Записки можуть бути надіслані електронною поштою на урядовий веб-сайт «Громадське суспільство і влада» (www.civic.kmu.gov.ua).

Додаткова інформація за телефоном: (044) 235-23-94 (відділ художньої і мистецької освіти Міністерства культури України).

 

Документи:

Наказ Мінкультури "Про затвердження Положення про атестацію педагогічних працівників закладів освіти сфери культури"
Положення про атестацію педагогічних працівників закладів освіти сфери культури
Умови та критерії для визначення відповідності посаді, присвоєння (підтвердження) педагогічним працівникам закладів освіти сфери культури тарифних розрядів, кваліфікаційних категорій, педагогічних звань
Додатки
версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України