українська російська англійська

18 квітня у Києві стартує ХІІ Міжнародний конкурс молодих піаністів пам'яті Володимира Горовиця

17.04.2018 | 16:26

З 18 по 25 квітня у  Києві за підтримки Міністерства культури України тривати ХІІ Міжнародний конкурс молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця.

До участі у ХІІ Міжнародному конкурсі молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця було відібрано 84 конкурсанти з різних країн світу: Австралії, КНР, Республіки Білорусь, Республіки Молдови і  України.

Виконавську майстерність молодих піаністів оцінюватиме високопрофесійне журі - Валерій Козлов (Україна, голова),  Паола Вольпе (Італія), Юстас Дваріонас (Литва), Марія Муравська (Польща), Валіда Расулова-Сук (США), Балаж Соколаї (Угорщина).

Переможці отримають нагороди та можливість виступити на кращих концертних майданчиках України, Франції, Швейцарії та Швеції. 

Конкурсні прослуховування  проходитимуть у Великому залі Будинку вчених НАН України та Колонному залі ім. М.Лисенка Національної філармонії України. Заключні конкурсні виступи та концерт-нагородження відбудеться за участю Академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України.

Конкурс молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця був започаткований у 1995 році та з 2004 року є членом Європейської спілки молодіжних музичних конкурсів (EMCY), а також Всесвітньої Федерації міжнародних музичних конкурсів (WFIMC), що надає унікальну можливість лауреатам Міжнародного конкурсу молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця здійснювати обмін концертами з лауреатам інших світових конкурсів.

        

Детальна інформація на офіційному сайті конкурсу horowitzv.org

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України