українська російська англійська

Вітання Міністра культури Євгена Нищука працівникам сфери охорони культурної спадщини з нагоди Дня пам'яток України і Міжнародного дня пам'яток та історичних місць

18.04.2018 | 09:00

18 квітня, у Міжнародний день пам'яток та історичних місць, Україна відзначає День пам'яток історії та культури. Наша українська земля володіє унікальними об`єктами культурної спадщини, які мають тисячолітню історію та є надбанням та окрасою світової культури. Ці пам’ятки захоплюють, дивують, надихають –  несуть генетичну пам'ять української нації, і наш обов’язок зберегти ці святині для наших нащадків.

Сьогодні, коли існує реальна загроза  втрати визначних об’єктів культурної спадщини на тимчасово окупованих територіях, ми як ніколи  маємо усвідомлювати свою відповідальність та об’єднати зусилля  для їх збереження для прийдешніх поколінь.

Окрема подяка, всім працівникам сфери охорони культурної спадщини, що забезпечують збереження культурної спадщини України, своєї щоденною кропіткою працею оберігають національні надбання світового рівня.

Плекати власне й цінувати всесвітнє – завдання кожного з нас. Ми маємо докласти максимальних зусиль до збереження багатої культурної спадщини України!

 

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України