українська російська англійська

Міністр культури привітав працівників сфери охорони культурної спадщини з Днем пам'яток України

19.04.2018 | 15:50

Сьогодні, 19 квітня в Національному  Києво-Печерському історико-культурному заповіднику відбулись урочистості  заходи до Дня пам’яток України та Міжнародного дня пам'яток та історичних місць.

 

 

«Робота кожного з вас - це великий вклад у розвиток української культурної спадщини, якою ми всі так пишаємося», - відзначив Міністр культури України Євген Нищук вітаючи працівників пам’яткоохоронної сфери з їх професійним святом.

 

 

«Вчора відбулись парламентські слухання, присвячені питанням стану, проблем та перспектив охорони культурної спадщини в Україні, де багато хто з вас був присутнім. І це дуже важливо, адже ми обговорили багато проблемних речей і, разом з тим, речей, завдяки яким ми відстоюємо та звеличуємо красу, традицію та правду історичної спадщини. Ми вчора цитували людей, так чи інакше пов’язаних з охороною культурної спадщини, і дійсно, якщо ти не маєш спадщини, якщо ти її не бережеш і не розвиваєш, то ти не маєш майбутнього. Я вдячний всім вам за велику роботу, ви робите справді велику державну історичну працю на благо України».

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України