українська російська англійська

У Києві відбувся круглий стіл, присвячений питанням функціонування поліетнічних громад в рамках реформи місцевого самоврядування

19.04.2018 | 13:16

У Києві в Будинку децентралізації за ініціативи U-LEAD з Європою відбувся круглий стіл на тему «Національні меншини та реформа місцевого самоврядування: можливості для соціально-економічної згуртованості».

 

В засіданні круглого столу взяли участь представники Уряду, міжнародних організацій, органів місцевого самоврядування, голови поліетнічних територіальних громад, сфера діяльності яких зосереджена в багатонаціональних регіонах, а також представники громадських організацій, які представляють інтереси національних спільнот, що проживають в Україні.

Від Міністерства культури України у заході взяли участь фахівці Департаменту у справах релігій та національностей на чолі з директором Департаменту Андрієм Юрашем.

 

У рамках круглого столу було обговорено питання функціонування поліетнічних громад в рамках реформи місцевого самоврядування та можливості для соціально-економічного розвитку в цих громадах.

 

Довідково:

Програма «U-LEAD з Європою» фінансується Європейським Союзом і його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією та надає підтримку українському уряду в здійсненні важливої реформи децентралізації в Україні. «U-LEAD з Європою» виконується в 2016-2020 роках Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Шведським агентством міжнародного розвитку та співробітництва (Sida) у партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон).

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України