українська російська англійська

Премію імені А. Ф. Шекери у 2018 році присуджено Сергію Кону за постановку сучасного двоактного балету "Долі"

26.04.2018 | 12:19

За результатами таємного голосування Комітетом з присудження премії імені А. Ф. Шекери прийнято рішення присудити премію у 2018 р. Кону Сергію Володимировичу за постановку сучасного двоактного балету «Долі».

Сергій Кон закінчив Київський національний університет культури та мистецтв за спеціальністю балетмейстер-хореограф, артист балету.

З 2005 по 2015 рр. був солістом трупи «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ» та виконував провідні партії в балетах «Кармен.TV» (Ж. Бізе), «Палата № 6» (А. Пярт), «Лебедине озеро. Сучасна версія» (П. Чайковський), «Перехрестя» (М. Скорик) та інші. Гастролював в багатьох країнах світу.

Як хореограф-постановник став лауреатом міжнародних конкурсів і фестивалів, серед яких: VII Міжнародний конкурс балету імені Сержа Лифаря, (Донецьк, 2011 р.), V Міжнародний конкурс хореографічного мистецтва імені Сергія Дягілева (Лодзь, 2011 р.), XXV Міжнародний конкурс сучасної хореографії «IFMC» (Вітебськ, 2012 р.). Володар премії «Київська пектораль у номінації «Кращій режисерський дебют» (2016 р.).

З 2015 р. обіймає посаду асистента балетмейстера Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва. На сцені театру здійснив хореографічні постановки до вистав «Розумниця» (К.Орф, 2013 р.), «Лялька. Нова історія Коппелії» (Л. Деліб, 2015 р.), «Богема» (Дж. Пуччіні, 2017 р.) та інші.

Сергій Кон є автором лібрето та хореографом-постановником сучасного двоактного балету «Долі» на музику Ю. Гомельської. Прем’єра вистави відбулась в Одеському національному академічному театрі опери та балету. Вистава отримала чисельні схвальні відгуки в засобах масової інформації та здобула прихильність серед шанувальників театрального мистецтва.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України