українська російська англійська

Гурт "Ромен" відсвяткував свій ювілей

02.05.2018 | 11:53

В Українському Домі відбувся ювілейний вечір, присвячений творчості  колективу Юрія та Валенти Коржових «Ромен», організований Радою національних спільнот України та за підтримки Міністерства культури України.

Гурт «Ромен» один із найпопулярніших виконавців пісень, романсів і танців, що передають особливості та неповторний колорит ромської культури. Юрій Коржов – це третє покоління великої артистичної сім'ї Коржових,  є лауреатом Міжнародних конкурсів артистів естради в Словенії, Парижі, заслужений артист України. Перше визнання отримав, знявшись у 13-річному віці у фільмах «Армія Трясогузки» та «Армія Трясогузки знову в бою».

 

 

Валента Коржова – лауреат Міжнародних конкурсів артистів естради, заслужена артистка України.

Від Міністерства культури України привітав ювілярів директор Департаменту у справах релігій та національностей Андрій Юраш.

Протягом вечора лунали пісні у виконанні колективу «Ромен», народних артистів України Віталія та Світлани Білоножко, Івана Поповича та інших гостей вечора. На адресу ювілярів пролунало багато теплих вітань і щирих побажань від колег, гостей та організаторів свята.

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України