українська російська англійська

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту Концепцію державної етнонаціональної політики України

02.05.2018 | 14:45

Міністерство культури України пропонує для публічного громадського обговорення проект Концепції державної етнонаціональної політики України (далі – проект акта), розроблений відповідно до пункту 112.2. Плану заходів з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року, затвердженого розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2015 р. № 1393-р.

Проект акта оприлюднено шляхом розміщення його тексту та аналізу регуляторного впливу на офіційному сайті Міністерства культури України в мережі Інтернет: www.mincult.kmu.gov.ua у підрубриці «Регуляторна політика» рубрики «Документи».

Зауваження і пропозиції до проекту акта від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця (з дня оприлюднення цього повідомлення) у письмовому та/або електронному вигляді на адреси Міністерства культури України:

вул. І. Франка, 19, м. Київ, 01601

Е-mail: chernyshenko@mincult.gov.ua

Разом з тим, зауваження та пропозиції до проекту акта можуть бути надіслані електронною поштою на урядовий веб-сайт «Громадське суспільство і влада» (www.civic.kmu.gov.ua).

Відповідальною особою щодо впровадження проекту акта визначено головного спеціаліста відділу інформаційно-аналітичної роботи з питань етнополітики Міністерства культури України Чернишенка Олександра Олеговича (тел. (044) 279-37-97).

Результати електронних консультацій в обов’язковому порядку будуть розміщені на офіційному веб-сайті Міністерства культури України в мережі Інтернет:www.mincult.kmu.gov.ua не пізніше, ніж через два тижні після їх закінчення.

 

 

Документи:

Проект концепції державної етнонаціональної політики України
версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України