українська російська англійська

9 травня у місті Славутич стартує Міжнародний фестиваль кіно та урбаністики "86" - переможець проекту Мінкультури "Малі міста - великі враження"

08.05.2018 | 14:59

9-13 травня у м. Славутич (Київська область), у рамках проекту Міністерства культури України «Малі міста – великі враження», відбудеться  Міжнародний фестиваль кіно та урбаністики «86».

Програма  заходу складається з трьох частин: кіно, музика та урбаністика. У секції кіно буде представлено селекцію повнометражних документальних фільмів і дві конкурсні короткометражні добірки.

У межах кінопрограми також відбудеться показ півтора десятка повнометражних фільмів із 13 країн. Конкурс «Пальма Півночі» представить п’ять українських та сім зарубіжних короткометражних документальних фільмів.

Музична частина програми має назву «Аномалія» і складається з п’яти вечірок, а на відкритті та закритті буде представлено спеціальні музичні перформанси.

У рамках урбаністичної програми вже розпочала роботу урбаністична резиденція, учасники з семи країн проведуть мистецькі та урбаністичні дослідження і презентують їхні підсумки. Дитяча школа урбаністики пропонує освітні програми під час фестивалю для гостей від 8 до 14 років та їхніх батьків.

Фестиваль відбувається за підтримки Міністерства культури України, Славутицької міської ради,  National Endowment for Democracy, Plivka, Visegrad Fund, Culture Bridges, Current Time,  ElektrizitätsWerke Schönau, Friedrich Ebert Stiftung, Goethe-Institut, Міжнародного фонду «Відродження», Польського інституту.

Нагадаємо, що Міжнародний фестиваль кіно та урбаністики «86» (м.Славутич Київської області) став одним з восьми переможців проекту «Малі міста – великі враження». Проект ініційовано Міністерством культури України в рамках Року охорони культурної спадщини.   Кожен з проектів-переможців отримає значну фінансову підтримку в розмірі від 400 до 600 тис. грн. Проект «Малі міста – великі враження» має на меті формування іміджу територій та інтеграцію культурної спадщини у життя громади, що в свою чергу сприятиме розвитку інвестиційної привабливості регіонів.

 

Додаткова інформація: Анастасія Сідельник, media@86.org.ua, +38 097 485 85 18

 

Детальна програма фестивалю:

http://www.86.org.ua/schedule/

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України