українська російська англійська

Уряд забезпечить завершення комплексу ремонтно-реставраційних робіт у Національному заповіднику "Софія Київська" та оновлення обладнання Меморіалу жертв Голодомору

10.05.2018 | 16:00

З метою завершення комплексу ремонтно-реставраційних робіт у Національному заповіднику «Софія Київська» та придбання проекційного обладнання для Національного   музею «Меморіал жертв Голодомору» схвалено перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених  Міністерству культури на 2018 рік. Відповідний проект розпорядження схвалений на засіданні Уряду 10 травня.

 

Зокрема, кошти будуть спрямовані  на закінчення робіт з реконструкції інженерних мереж Національного заповідника «Софія Київська» та закінчення ремонтно-реставраційних робіт а пам’ятці архітектури XVI ст. Хлібня (Консисторія).

Також з метою належного виконання вимог  Плану заходів на 2017-2018 роки у зв’язку з 85 роковинами Голодомору 1932-33 років в Україні, кошти будуть спрямовані  на придбання проекційного обладнання для Національного   музею «Меморіал жертв Голодомору».

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України