українська російська англійська

В Херсоні встановили рекорд до Дня пам'яті та примирення

11.05.2018 | 14:48

В Херсоні встановили рекорд до Дня пам’яті та примирення - діти війни, пенсіонери, молодь, студенти зібралися  для спільного виконання вальсу Перемоги. Одночасно  під звуки   духового оркестру ОПК та оркестру  ГУ Нацполіції херсонці   поринули у хвилюючий, урочистий  вальс.

 

 

Цей танок поєднав декілька поколінь. Молодь намагалась не відставати від кружляючих пар  людей поважного віку. А для ветеранів наша увага – те  що їм завжди потрібно. Тож  їх щасливі усмішки, радісні погляди стали  найкращою подякою  для організаторів свята. Ветерани раділи Перемозі і ділилися своєю  радістю з жителями і гостями міста.

 

 

Офіційно зареєстровано  159 танцюючих пар -  318 чоловік   Вік вальсуючих одночасно  склав 18 928 років, наймолодший учасник – 15 років, найстарший  - 95 років.

Директор Департаменту культури, туризму та курортів Херсонської облдержадміністрація Заслужений діяч мистецтв України Світлана  Думинська привітала херсонців з наступаючим святом та висловила захоплення від того, що саме на Херсонщині започаткували «Вальс Перемоги».

 

 

Яскравий захід,  де всі мали змогу танцювати, співати, читати вірші та встановити рекорд ініціював Департамент культури, туризму та курортів ОДА, обласний Палац культури за підтримки голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва.

 

 

Святковий захід  «Вальс Перемоги»,  метою якого є виховання у молодого покоління поваги до військової слави і пам'яті героїв   надовго запам’ятається його учасникам,  залишить  в пам’яті херсонців добрі спогади.

 

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України