українська російська англійська

Міністерство культури України оголошує про початок приймання документів для здійснення відбору на конкурсній основі кінопроектів патріотичного спрямування, для виробництва (створення) та розповсюдження яких надається державна фінансова підтримка

11.05.2018 | 15:55

Конкурсний відбір здійснюватиметься відповідно до Порядку проведення відбору кінопроектів патріотичного спрямування, для виробництва (створення) та розповсюдження яких надається державна фінансова підтримка, затвердженого наказом Міністерства культури України від 27 квітня 2018 року № 370, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 травня 2018 року за № 557/32009.

З зазначеним документом можна ознайомитися тут.

Для участі у конкурсному відборі суб’єкт кінематографії подає до Мінкультури відповідну заявку (див. додаток 1 до цього оголошення), до якої додаються документи, які характеризують кінопроект (див. додаток 2).

Заявка та додатки до заявки мають бути викладені державною мовою.

Заявки приймаються з 15 травня по 3 червня 2018 року.

Документи надсилаються на електронну адресу kinoproekt.mincult@gmail.com одним листом у сканованому вигляді (формат PDF), кожен документ окремим файлом.

Телефони для довідок:

068-526-51-06; 044-234-79-31 – секретар Експертної ради, головний спеціаліст сектору з питань кіно управління сценічного і візуального мистецтва Федорчук Юлія Миколаївна.

Довідково

Суб'єктом кінематографії є фізична або юридична особа, яка займається будь-яким видом професійної діяльності у сфері кінематографії.

Патріотична спрямованість кінопроекту передбачає, що його зміст відповідає принаймні одній з таких ознак: пов'язаний з популяризацією прав, свобод, обов’язків людини і громадянина, сприяє розвиткові національної свідомості, патріотичних почуттів, консолідації українського суспільства навколо ідей спільного майбутнього, захисту територіальної цілісності України, ідеалів свободи, загальнолюдських та сімейних цінностей, зміцненню взаємної поваги і толерантності в українському суспільстві, посиленню відчуття гордості за власну державу, її історію, культуру, науку і спорт, поширенню правдивої інформації про обставини збройної агресії Російської Федерації на території України.

Датою одержання заявок вважається дата їх надходження на електронну адресу, зазначену в оголошенні. Не пізніше одного робочого дня з дати отримання заявки секретар Експертної ради надсилає на електронну адресу субєкта кінематографії підтвердження про її одержання.

У разі подання документів у неповному обсязі або оформлених неналежним чином секретар Експертної ради засобами електронного та телефонного зв’язку повідомляє про це суб’єкта кінематографії. Суб’єкт кінематографії не пізніше двох робочих днів з дня отримання повідомлення має право подати виправлені з урахуванням зауважень документи (але не пізніше визначеного в оголошенні строку подання заявок).

Заявки, подані після завершення зазначеного в оголошенні строку приймання документів, не розглядаються.

Відповідно до Указу Президента України від 25 травня 2017 року № 133 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», яким застосовано санкції до поштових сервісів, зокрема, «Яндекс», «Яндекс. Україна», «Mail.ru», «Mail.uа», Мінкультури не прийматиме заявки із зазначених сервісів.

Документи:

Заявка на участь у конкурсному відборі кінопроектів для надання державної фінансової підтримки на виробництво (створення) та розповсюдження фільмів патріотичного спрямування
Документи, які характеризують кінопроект
версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України