українська російська англійська

Гастролі Академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки на Донеччині

14.05.2018 | 12:36

Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки побував з гастролями у місті Покровську на Донеччині. У Покровському палаці культури показали казку «Буратіно». У глядацькій залі, розрахованій на 670 місць, яблуку ніде було впасти. Серед глядачів – не тільки жителі самого Покровська, але і мешканці сусідніх міст. З’ясувалося,  що на цій чималенькій території немає жодного театру. Люди тут відчувають спрагу за позитивними емоціями. Три роки тому мешканці цього регіону щодня чули стрілянину, щодня чекали, що ось-ось і в їхнє місто увірветься війна. Олена, жителька міста Горняк, пригадує як під час військових дій на Донбасі снаряди долітали до будинків, розташованих на околиці. 5 мирних жителів її рідного міста тоді загинули...

 

 

Люди радіють кожній можливості відволіктися від сумних думок, трохи забутися. І мистецтво у цьому добрий помічник.

«Я дуже чекала цієї казки, – каже семирічна жителька Покровська Софійка, – щодня питала маму: «Ну коли вже приїде Буратіно. Вже скоро? Скоро?».

 

«Навкруги так мало цікавого, – додає мати Софійки Тетяна. – Хочеться більше казки, більше дива, а ще забуття… Дуже важко жити із спогадами… Але ж і страх нікуди не подівся. Ніхто ж не знає, що буде завтра. Війна в Україні триває… Спасибі велике артистам Кам’янського, що приїхали до нас і подарували нам і нашим дітям таке красиве свято».

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України