українська російська англійська

До Державного реєстру нерухомих пам'яток України внесено 42 об'єкти культурної спадщини національного значення

24.05.2018 | 11:41

До Державного реєстру нерухомих пам’яток України внесено 42 об’єкти культурної спадщини за категорією національного значення. Відповідний проект постанови був схвалений на засіданні Уряду 23 травня.

 

Так до Державного реєстру нерухомих пам’яток України внесено 39 пам’яток архітектури Закарпатської області (Великоберезнянський район – 9, Виноградівський район – 5, Міжгірський район – 11, Мукачівський район – 2, Рахівський район – 6, Хустський район – 6), 2 об’єкти культурної спадщини міста Полтави  (Будинок земства    1905 рік, Дворянське зібрання 1810 рік) та Костьол Успіння Богородиці (1826 рік) в місті Умань Черкаської області.

Пам’ятки культурної спадщини, що увійшли до постанови Кабінету Міністрів України, рекомендовані наказами Міністерства культури України для внесення до Державного реєстру нерухомих пам’яток України за категорією національного значення як такі, що відповідають встановленим критеріям.

 

«Збереження національної культурної спадщини є одним із головних чинників формування української свідомості та відродження духовності українського народу. Збереження унікальних об’єктів  для прийдешніх поколінь та якомога ефективніше використання об’єктів культурної спадщини є нашим першочерговим завданням», - сказав Євген Нищук.

 

Нагадаємо, що Міністерством культури розроблено Концепцію впровадження електронного обліку і презентації об’єктів культурної спадщини та культурних цінностей на 2017–2020 роки, а також розроблено та затверджено уніфіковану схему метаданих для електронного обліку музейних цінностей.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України