українська російська англійська

Відбулась зустріч з представником Головного Директорату з питань демократії офісу Ради Європи

24.05.2018 | 15:29

Заступник директора Департаменту у справах релігій та національностей  Міністерства  культури України Михайло Подюк провів робочу зустріч з представником Головного Директорату з питань демократії офісу Ради Європи  Анетою Вітвіцькою (Польща).

Сторони обговорили  шляхи реалізації нового проекту  «Зміцнення захисту національних меншин в Україні», розробленого в рамках спільної програми Європейського Союзу та Ради Європи «Партнерство заради належного врядування».

Даний проект має на меті надати підтримку Уряду України для зміцнення правових та інституційних засад захисту національних меншин у відповідності до стандартів Ради Європи.

Михайло Подюк  наголосив на зацікавленості Мінкультури у міжнародній підтримці процесу відновлення та розвитку профільних підрозділів місцевих органів державної влади, відповідальних за реалізацію державної політики у сфері забезпечення прав національних меншин, особливо у тих регіонах, де історично мешкають представники багатьох національностей.

Окрім того, мова йшла про Концепцію державної етнонаціональної політики України, розробка якої зумовлена необхідністю здійснення послідовної державної політики у сфері міжнаціональних відносин, оновлення законодавства відповідно до сучасних світових та європейських стандартів у сфері прав людини.

Анета Вітвіцька висловила готовність сприяти у наданні експертної допомоги у вивченні європейського досвіду щодо механізмів та методів аналізу обсягів забезпечення потреб та захисту прав національних меншин та вивченні відповідного законодавства та механізмів  його імплементації у країнах ЄС тощо.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України