українська російська англійська

Засідання круглого столу "Соціогуманітарний вектор публічного врядування: від фрагментарності до соціальної, духовної та міжетнічної інтеграції й консолідації суспільства"

25.05.2018 | 16:45

У Національній академії державного управління при Президентові України 25 травня 2018 року в рамках щорічної Всеукраїнської науково-практичної конференції за міжнародною участю «Публічне врядування в Україні: стан, виклики та перспективи розвитку» за міжнародною участю, присвяченій 100-річчю державної служби в Україні,  відбулось засідання круглого столу «Соціогуманітарний вектор публічного врядування: від фрагментарності до соціальної, духовної та міжетнічної інтеграції й консолідації суспільства».

Від Міністерства культури України участь у роботі вищезазначеного заходу взяв заступник директора Департаменту у справах релігій та національностей Михайло Подюк.

Основним питанням порядку денного засідання круглого столу стало обговорення проекту Концепції державної етнонаціональної політики України, розробленого Експертною радою Міністерства культури України з питань етнополітики.

Підготовлений документ винесений на публічне громадське обговорення на офіційному сайті Мінкультури.

У ході засідання викладачі кафедри соціальної і гуманітарної політики Національної академії під час своїх виступів виклали свою фахову думку щодо представленого проекту Концепції.

Водночас, до обговорення проекту Концепції долучились і самі автори документу - члени Експертної ради з питань етнополітики.

Учасники заходу домовились при остаточному доопрацюванні проекту Концепції вивчити та врахувати зауваження, висловлені під час засідання, які відповідають загальній логіці підготовленого документу.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України