українська російська англійська

Оголошення про проведення конкурсного добору на посаду директора Державної установи "Український інститут книги" та добору кандидатур від громадських об'єднань, господарських об'єднань у сфері культури для включення до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Державної установи "Український інститут книги"

29.05.2018 | 14:20

Дата проведення конкурсу 17 липня 2018 року.

 

1. Відповідно до статті 9 Закону України «Про державну підтримку книговидавничої справи в Україні» та наказу Міністерства культури України «Про затвердження Порядку організації і проведення конкурсу з визначення кандидатів на посаду директора Українського інституту  книги» від 15.03.2017 № 199, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.04.2017 за № 512/30380.

 

2. Строк приймання документів на участь у конкурсі

 

Документи на участь у конкурсі приймаються з 29 травня  по 13 липня 2018 року.

 

3. Умови проведення конкурсу

 

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

 

- заяву про участь у конкурсі

- автобіографію;

- мотиваційний лист, в якому викладаються мотиви до зайняття посади директора Українського інституту книги;

- програму діяльності кандидата на посаді директора;

- копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копія трудової книжки;

- копія диплома про вищу освіту (з додатками), здобуту в Україні, та/або копії документів про вищу юридичну освіту, здобуту за кордоном, разом з копіями документів, що підтверджують їх визнання в Україні, а також копії документів про науковий ступінь, вчене звання (за наявності);

- письмова згода на обробку персональних даних та оприлюднення копій документів, визначених статтею 9 Закону України «Про державну підтримку книговидавничої справи в Україні».

Заявник може подати будь-які інші документи, що, на його думку, дозволять конкурсній комісії більш повно розглянути питання обрання його кандидатури.

 

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси органу управління: вул. І. Франка, 19, м. Київ, 01601, Управління з питань мовної політики та літератури Міністерства культури України, контактний телефон: (044) 234-15-61. Відповідальна особа Приходнюк Юрій Олегович, електронна адреса: prihodnyuk@mincult.gov.ua.

 

4. Вимоги до кандидатів для участі у конкурсі

 

Кваліфікаційні вимоги:

 

- вища освіта;

- стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

- володіння державною мовою;

- досвід роботи на керівних посадах в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності не менше трьох років;

- здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

 

5. Формування конкурсної комісії

 

Міністерство культури України приймає пропозиції від громадських об’єднань, господарських  об'єднань, статутні документи яких передбачають діяльність у сфері культури та книговидавничій справі, членами яких є авторитетні особистості, а їхня діяльність є активною (упродовж останніх трьох років організовують періодично, не рідше декількох разів на рік, громадські заходи щодо існуючих проблем відповідної сфери, ініціюють публічні обговорення актуальних питань, публічні дискусії у професійній сфері тощо) щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Державної установи «Український інститут книги» (далі – конкурсна комісія) з 29 травня до 22 червня 2018 року.

 

Для участі у жеребкуванні громадське об’єднання, господарське об’єднання подає до Міністерства культури України (вул. І. Франка, 19, м. Київ, 01601, Управління з питань мовної політики та літератури):

 

лист у довільній формі, підписаний керівником, із зазначенням шести кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії;

інформацію про організацію та проведення громадських заходів щодо існуючих проблем відповідної сфери, публічних обговорень актуальних питань, публічних дискусій у професійній сфері тощо, упродовж останніх трьох років.

заяви від кандидатів за формою визначеною наказом Міністерства культури України від 15.03.2017 № 199, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 19.04.2017 за № 512/30380.

 

Подані пропозиції розглядаються протягом 22 - 27 червня 2018 року.

 

Жеребкування буде проведено в приміщенні Міністерства культури України (вул. Івана Франка, 19, м. Київ, каб. 102)  29 червня 2018 року.

 

Телефон для довідок: (044) 234-15-61, відповідальна особа – Приходнюк Юрій Олегович, адреса електронної пошти: prihodnyuk@mincult.gov.ua.

 

 

З текстом Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника державного закладу культури, що належить до сфери управління Міністерства культури України, затвердженого наказом Міністерства культури України від 15 березня 2017 року № 199, зареєстрованого в Міністерстві юстиції 19.04.2017 за № 512/30380, можна ознайомитись за наступним посиланням.

 

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України