українська російська англійська

Міністр культури відвідав Одеську обласну універсальну наукову бібліотеку ім. М. Грушевського

01.06.2018 | 16:34

У рамках  робочої поїздки на Одещину Міністр культури України Євген Нищук відвідав та поспілкувався з колективом  Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Грушевського.

Міністр культури оглянув читальні зали та ознайомився з роботою новітнього інформаційного простору бібліотеки, яка є однією з найбільших і найстаріших книгозбірень Одеси. Після здійснення реконструкції у бібліотеці повністю оновлений хол і один з її читальних залів, укріплено фундамент будівлі і проведено реконструкцію книгосховища. Сьогодні заклад має 6 комфортабельних читальні зали, обладнані  комп’ютерами з доступом до мережі Інтернет та  зоною wi-fi.

 

 

Як повідомила директор Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Грушевського Юліана Амельченко, свою діяльність колектив  зосередив на розповсюджені досвіду нових підходів для використання бібліотечного простору,  і як результат збільшення відвідувань бібліотеки майже на третину. До послуг користувачів – електронний каталог, аналітичні БД, ресурси Центру правової інформації, Пункту інформації з питань європейської інформації та євроатлантичної інтеграції, Регіональний тренінгів центр. Започатковані безкоштовні курси української мови для військовослужбовців, працюють курси англійської мови, аматорські об’єднання.

 

Міністр культури  наголосив на важливій ролі, яку на вимоги сьогодення  відіграють бібліотеки в суспільному житті, особливо в умовах проведення реформи децентралізації.

«Сьогодні культурні інституції несуть набагато ширші функції, бібліотеки  є справжніми майданчиками та центрами гуртування громади, послуги які надають сьогодні бібліотеки відходять від традиційних та набувають інноваційних та новітніх форм. Міністерство культури дуже добре розуміє важливість збереження та розвитку бібліотек для  становлення успішного суспільства, спрямованого на досягнення європейських стандартів життя», - сказав Євген Нищук.

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України