українська російська англійська

До уваги молодих українських діячів та менеджерів культури

07.06.2018 | 12:20

22-24 серпня 2018 року в Единбурзі (Шотландія) відбудеться четвертий Міжнародний культурний саміт (http://www.culturesummit.com/about-summit/culture-summit-2018). Саміт проводиться урядами Великої Британії, Шотландії та Парламентом Шотландії раз на два роки та збирає представників урядів, відповідальних за формування та реалізацію  державної культурної політики, діячів та менеджерів культури багатьох країн світу. У період роботи Саміту також проводиться низка мистецьких заходів.

Беручи до уваги, що 2018 рік визначено у Шотландії Роком молоді, з метою підтримки молодих українських діячів та менеджерів культури Міністерство культури України оголошує відбір учасника Саміту, який стане членом  української делегації  та отримає грант від Міністерства на поїздку.

Вимоги до кандидата:

-                     Вік від 18 до 26 років

-                     Українське громадянство

-                     Досвід роботи у сфері культури

-                     Досвід реалізації молодіжних та/або культурних проектів в Україні (керування проектом, оплачувана або волонтерська робота у проекті)

-                     Вільне володіння англійською мовою на рівні не нижче В2

-                     Високі комунікативні здібності

-                     Наявність діючого закордонного паспорта

Для участі у відборі кандидат має надіслати мотиваційний лист (у довільній формі, англійською або українською мовою) та CV з фото на електронну адресу strashnenko@mincult.gov.ua (зазначивши контактну інформацію)

Переможця буде визначено за результатами співбесіди з представниками Міністерства  та Британської Ради в Україні (при особистій зустрічі або через Skype)

Дедлайн для подачі документів – 15 червня 2018 року, 23.59 за київським часом

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України