українська російська англійська

25 червня відбудеться презентація циклу семінарів для працівників бібліотек для дітей та юнацтва "Орієнтири молоді в літературі: класики і сучасники"

21.06.2018 | 11:26

Міністерство культури України спільно з Державною бібліотекою України для юнацтва та Українським центром культурних досліджень започатковують цикл семінарів, спрямований на вдосконалення рівня професійної компетенції бібліотечних фахівців під назвою «Орієнтири молоді в літературі: класики і сучасники».

25 червня (понеділок) об 11.00 в Державній бібліотеці України для юнацтва (за адресою – м. Київ, проспект Голосіївський, 122) відбудеться презентація циклу семінарів. У заході візьмуть участь заступник Міністра культури України Юрій Рибачук, молоді письменники Оксамитка Блажевська, Максим Федорченко, Оксана Щирба, Юлія Чернінька, Богдан Ковальчук.

Проведення наступних семінарів планується провести на базі обласних бібліотек міст Львів, Ужгород, Херсон, Миколаїв, Дніпро, Запоріжжя.

У рамках циклу семінарів заплановані творчі зустрічі з письменниками, презентації книжкових новинок, консультації для організаторів читання, лекції, майстер-класи, тренінги, дискусії.

До участі в семінарі запрошуються працівники бібліотек, письменники, поети, видавці та представники влади. Під час семінарів будуть розглядатись наступні питання:

літературна компетенції бібліотечних спеціалістів;

підвищення якості та ефективності процесу читання дітей та юнацтва;

створення належних умов для рівного та всеохоплюючого доступу дітей та юнацтва до літератури;

активізація розвитку української літератури для дітей та молоді.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України