українська російська англійська

Відбулось засідання робочої групи Експертної ради Міністерства культури України з питань етнополітики

23.06.2018 | 10:08

22 червня 2018 р. робоча група Експертної ради Міністерства культури України з питань етнополітики розглянула пропозиції до проекту Концепції державної етнонаціональної політики України, отримані в рамках публічного громадського обговорення.

2 травня 2018 року проект документу було винесено на публічне громадське обговорення відповідно до вимог, визначених § 42 Регламенту Кабінету Міністрів України та п. 5 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996.

Пропозиції до проекту Концепції надійшли від представників наукової спільноти та організацій громадянського суспільства.

Під час засідання експерти детально та уважно розглянули та обговорили пропозиції та зауваження до проекту Концепції, які відповідали загальній логіці підготовленого документу.

За результатами роботи було прийнято рішення про винесення підготовленого на засіданні проекту Концепції на розгляд Експертної ради з питань етнополітики.

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України