українська російська англійська

Спільна Заява Міністерства культури України та Секретаріату Міжвідомчої робочої групи з питань виконання плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року

24.06.2018 | 21:47

Що є цінніше за людське життя? Немає нічого!

 

Сьогодні у ніч з 23 на 24 червня у передмісті Львова групою осіб був скоєний напад на ромське поселення. Було вбито молодого ромського хлопця у віці 24 роки та поранено ще четверо осіб, серед них – 10-річну дитину! За висновками Львівської поліції, нападники йшли цілеспрямовано вбивати!

 

Така ситуація стала апогеєм і продовженням низки правопорушень, скоєних на ґрунті нетерпимості до представників ромської національної меншини! Все розпочалося 2 роки тому з непокараних злочинів і нищення ромських будинків у селі Лощинівка Одеської області!

Потім відбулося сталося вбивство рома у Вільшанах на Харківщині. По ромам було відкрито вогонь, внаслідок чого загинула людина, а декількох було поранено. Досі ведеться слідство, справа затягується з незрозумілих причин. Є свідки, є потерпілі, є підозрювані, а вироку й досі немає!

Ми вже не згадуємо про останні випадки в Києві, коли представники радикальних організацій напали з камінням, палицями та газовими балончиками на жінок та дітей! Або коли 15 дорослих хлопців ганялися по лісу та стріляли зі зброї по ромських дітях поблизу Тернополя.

Чим керувалися ці юнаки, які скоїли вбивство у Львові, а точніше – хто ними керував? Яка мета їхнього нападу? Виникає багато питань!

 

Найголовніше ж питання – КОЛИ ЦЕ ПРИПИНИТЬСЯ? І на всі ці питання – є проста відповідь: винні у злочинах повинні бути притягнені до відповідальності!

Просимо керівництво правоохоронних органів України та особисто Міністра Внутрішніх Справ  України Арсена Авакова взяти під особистий контроль розслідування відповідних справ та доведення до справедливого суду усіх справ про напади на ромські поселення та останнє цинічне і безумно жорстоке вбивство ромського юнака на Львівщині!

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України