українська російська англійська

ІV Міжнародний фестиваль театрів ляльок "І люди, і ляльки - 2018"

25.06.2018 | 12:19

З 1 по 3 липня 2018 року на базі Львівського академічного театру естрадних мініатюр «І люди, і ляльки» відбудеться ІV Міжнародний фестиваль театрів ляльок «І люди, і ляльки - 2018». 

 Одне з основних завдань фестивалю: представити глядачам - львів’янам та гостям міста, широкий спектр жанрів, стилів, засобів, форм  діяльності театру ляльок,  зруйнувати стереотипи про обмеженість вікової категорії глядача. Театр ляльок буде представлений мандрівними вуличними лялькарями, театрами з давньою історією, професійними та аматорськими колективами, виставами для дітей та дорослих. Серед вистав роботи, які мають неодноразові відзнаки та нагороди міжнародних фестивалів.

Географія країн та міст дасть можливість познайомити глядача з культурною спадщиною, традиціями, колоритом національної мови колективів – учасників фестивалю. Цьогоріч це театри з Польщі, Білорусії, Литви, Ірану, а також з України, а саме: Одеси, Сум, Сєвєродонецька, Черкас, Івано-Франківська, Житомира та Дніпра.

Для показів буде задіяно п’ять театральних майданчиків міста Львова та площі перед театрами. Отож,  фестивальні вистави відбудуться на сцені - Львівського театру естрадних мініатюр «І люди, і ляльки» (вул. Фредра, 6), Львівського обласного академічного театру ляльок (площа Данила Галицького, 1), Першого Українського театру для дітей та юнацтва (вул. Академіка Гнатюка, 11), Львівського академічного драматичного театру ім. Лесі Українки (вул. Городоцька, 36), Львівського академічного театру ім. Леся Курбаса (вул Леся Курбаса, 3). А також в приміщенні Центру «СЛОВО І ГОЛОС», (Городоцька, 38) та на площах поблизу театрів (Курбаса, 3 та Данила Галицького, 1, пл. Ринок).

 

З програмою фестивалю можна ознайомитись на сторінці театру «І люди і ляльки» в Facebook за посиланням @Ludy Lyalky.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України