українська російська англійська

У Равенні з успіхом відбувся концерт "Tribute to Valentyn Sylvestrov" у виконанні артистів Національної опери України

05.07.2018 | 12:39

4 липня, у рамках Міжнародного проекту «Шляхи дружби. Равенна–Київ», у надзвичайній Базиліці di Sant'Apollinare (м. Равенна), з успіхом відбувся концерт театру «Tribute to Valentyn Sylvestrov», присвячений творчості та за участі славетного відомого українського композитора Валентина Сильвестрова у виконанні солістів, оркестру та хору Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка.

 

 

Міністр культури України Євген Нищук подякував «Ravenna Festival» за цю неймовірну можливість  взяти участь у  всесвітньовідомому проекті «Шляхи дружби».

«Нам надзвичайно приємно, що в рамках цього проекту, який  розпочався у Києві  на древній Софійській площі, а також відбувся тут в Равенні, ми може представити в цьому глибоко духовному місці  музику  славетного українського композитора  Валентина Сильвестрова», - відзначив  Євген Нищук.

«Ми щасливі, що через музику, через таланти наших музикантів та  солістів хору ми можемо наблизити наші народи, і закликати до миру і любові  один до одного. Хай нам в цьому допоможе мистецтво  і Бог».

 

 

Концертна програма представила твори композитора  Валентина Сильвестрова, який є автором численних творів як класичного, так і сучасного репертуару, з особливим інтересом до італійської опери. Диригував оркестром Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка маестро Микола Дядюра, вечір супроводжував виступами  солістки Ксенії Бахрітдінової-Кравчук (сопрано), піаністки Анастасії  Тітович та хору  Національної опери України  під керівництвом головного хормейстеру театру Богдана Пліша.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України