українська російська англійська

У Києві розпочалася триденна акція-марафон "Національне читання Біблії"

06.07.2018 | 11:27

5 липня у столиці на Софійські  площі  розпочалася  цілодобова акція-марафон "Національне читання Біблії", впродовж трьох днів священну книгу буде прочитано вголос від початку до кінця. Акція організована з нагоди 1030-ліття хрещення Київської Русі, учасниками події стануть понад 300 читців – керівники церков і священнослужителі з усієї країни, державні діячі, представники влади та іноземні гості.

 

 

Ця унікальна акція номінована в Національний реєстр рекордів України. Її мета як одного із заходів з нагоди Року Божого Слова — звернути увагу українського суспільства на Біблію не лише як стародавню, історично значущу книгу, але і як доступне й актуальне джерело мудрості та морально-етичних норм для сучасності.

Захід на Софійській площі розпочався виконання Молитви Господньої Хором Київської Православної Богословської Академії. Із привітанням до присутніх та глядачів звернулися глави та представники різних церков, а також президент Українського Біблійного Товариства.

До акції також  долучився  Міністр культури України  Євген Нищук.

 

 

«В часи великих випробувань для  українського народу  і для нашої держави, а також в цілому серед багатьох викликів, перед якими постає світ, дуже важливий заклик до порозуміння і примирення, до поваги і любові один до одного. І тут якнайкраще звернутися до  священного слова Біблії», - говорить Євген Нищук.

«Спільне читання Біблії у цьому святому, символічному місці на Софійській площі дає нам благословення і наближення до миру, гармонії в суспільстві і країні.  Надзвичайно важливо що в цьому заході беруть участь  представники різних релігійних конфесій, громадськості, політикум. Все це дає  нам можливість  усвідомлювати, що разом ми все подолаємо, і обов’язково прийдемо до цієї бажаної гармонії, до якої прагнув Господь, ця благословенна  справа обов’язково дасть нам відчуття надії  і віри».

 

Під час акції також буде презентовано загальнонаціональний благодійний проект «Слово любові для тяжкохворих дітей», мета якого — принести підбадьорення та підтримку юним душам, котрі хоробро борються з важкими недугами, та їхнім сім’ям. Для діток будуть надруковані особливі ілюстровані дитячі видання, і кожен охочий зможе підтримати цей проект.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України