українська російська англійська

Відбулось перше засідання постійної робочої групи з питань правоохоронної та міграційної діяльності у складі Міжвідомчої робочої групи з питань виконання Плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року

10.07.2018 | 17:29

10 липня у приміщенні Міністерства внутрішніх справ України було проведено перше засідання постійної робочої групи з питань правоохоронної та міграційної діяльності у складі Міжвідомчої робочої групи з питань виконання Плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року.

На засіданні під головуванням заступника Міністра внутрішніх справ Ковальчук Тетяни були присутні представники Нацполіції, Державної міграційної служби, Національної академії внутрішніх справ, Офісу Ради Європи в Україні, Міністерства соціальної політики, Міністерства юстиції, СБУ, КМДА, ромських громадських організацій. Від Міністерства культури України був присутнім начальник відділу взаємодії з національними спільнотами України та закордонними українцями Департаменту у справах релігій та національностей Ходаківський Володимир, та координатори секретаріату Міжвідомчої робочої групи з реалізації ромської “Стратегії 2020” Курач Тетяна та Яковенко Володимир .

Присутні обговорили ситуацію з ромами та можливі варіанти їх вирішення, в тому числі розглядався проект плану роботи постійної робочої групи з питань правоохоронної та міграційної діяльності на 2018 рік. Присутні наголосили на важливості розроблення алгоритму дій для забезпечення рівного доступу для реалізації своїх громадянських прав та безпеки.

В підсумку учасниками зібрання було вирішено провести наступне засідання у вересні цього року, на якому мають бути представлені конкретні результати своєї роботи за цей період.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України